Close

Vyhlášen další ročník literární soutěže pro seniory Polabská vrba

Soutěž vyhlašuje Knihovna Eduarda Petišky ve spolupráci s Městem Brandýs nad Labem – Stará Boleslav. Polabská vrba je určena autorům seniorského věku. Ti mohou posílat soutěžní příspěvky na libovolné téma, nebo se nechat inspirovat tématem, které bylo pro daný rok vybráno. Téma letošního ročníku zní „Co jsme doma jedli, co jsme doma vařili“.

Jak vybrat svatebního fotografa

Jak vybrat svatebního fotografa

Můj kamarád Jan Liška, který je svatební fotograf, připravil článek o tom, jak vybrat svatebního fotografa. Věnuje se v něm např. tomu, kdy je vhodné začít s výběrem svatebního fotografa, jak poznat dobrého fotografa od méně kvalitního, proč je dobré se zaměřit na jeho styl, portfolio a také proč je důležitá i osobnost fotografa.

Děkuji za podporu

💛 S velkou vděčností a pokorou přijímám výsledek voleb do předsednictva KDU-ČSL Královéhradeckého kraje, během nichž jsem byla zvolena místopředsedkyní krajského výboru.

Senioři pro seniory

17.3.2019 Akce, Senioři

Diecézní centrum pro seniory připravilo pro zájemce z řad seniorů seminář o Dobrovolnictví v domově pro seniory. Účastníci si vyslechli příspěvky na téma Prožívání seniorství z terapeutického pohledu či Dobrovolnictví v domově pro seniory.