Close

Podporují mě

Podpora

P. Jan Rybář SJ, přednášející, autor knih, nositel medaile Václava Bendy za „Obnovu a demokracii“

Foto Jana Rybáře

Veronika Čepelková ví, proč nestačí holá demokracie. Ví, že musí být obdařena moudrostí s velkým „M“. Ví, že demokracie má hodnotu jen když myslí na lidi, ne na sebe. Ví, že demokracie se neobejde bez zpytování svědomí. Ví, že dnešní lidstvo může naši planetu zničit, nebo zachránit. Zná starý lék, který může uzdravit. Proto Veroniku doporučuji a budu ji volit.

 

Ing. Vladimír Derner, náměstek hejtmana Královéhradeckého kraje, předseda KDU-ČSL Královéhradecký kraj

Veroniku jsem poznal jako aktivní mladou dámu, která se intenzivně věnuje seniorům v mnoha oblastech jejich života včetně podpory mezigenerační solidarity. Této problematice se věnuje ve své profesi jako vedoucí Diecézního centra pro seniory, ale jak mohou její blízcí potvrdit, promítá se i do jejího osobního života a vztahů k lidem v její blízkosti. Věřím, že i díky své povaze a pracovitosti, má co nabídnout, a byla by kvalitní zástupkyní v Parlamentu ČR jako naše poslankyně. Potvrzuje to i jedno její oblíbené motto: „Solidarita s potřebnými, angažovanost pro dobrou věc.“

 

Mgr. et Mgr. Tomáš Zdechovský, poslanec Evropského parlamentu

Tomáš Zdechovský foto

Veronika Čepelková je jasným důkazem toho, že v politice nutně potřebujeme ženy. Pokud Veroniku zvolíte za svou poslankyni, jsem si jistý, že prosadí, aby se problematika seniorů neomezovala jen na diskuzi o výši důchodů, ale řešila se i celková kvalita života našich nejstarších.

 

Mgr. Dagmar Lavrenčíková, vedoucí Pečovatelské služby Rokytnice v Orlických horách

Dagmar Lavrenčíková foto

Na Veronice Čepelkové oceňuji zejména její skromnou bezprostřední milou povahu, je to osobnost s krásnou duší. Myslím si, že naplňuje to, co já očekávám od člověka, který hájí barvy křesťanské demokracie – poctivost, slušnost, pracovitost a lidskost. Veronika je zodpovědná volba pro naši budoucnost.

 

Ing. Anna Maková MBA, Bookeeper AP team, European share service center at Danfoss Power Solutions Aps, Považská Bystrica Slovensko

Anna Maková foto

Prečo by som volila Veroniku? Veronika je milá mladá žena s príjemným chovaním a úctivým vystupovaním, tiež korektným jednaním. Disponuje množstvom pozitívnej energie, ktorú rozdáva aj svojim priateľom, seniorom v diecéznom centre Hradec Králové ktorého je vedúcou. Jej výborné komunikačne schopnosti, sú veľmi oceňované pri kultúrnom zbližovaní českého a slovenského národa, kde som mala možnosť spoznať ju pri našom spoločnom stretnutí. Má schopnosť počúvať ale vie byť aj vypočutá, taktiež jasné ciele v napredovaní spoločnosti, ako aj odvahu predstaviť svoj názor a predložiť reálny návrh. Je lojálna, zodpovedná, zdravo zapálená pre prácu, komunikatívna, flexibilná, prirodzene autoritatívna a odolná voči stresu. Preto by som volila Veroniku.

 

Mgr. et Mgr. Jan Liška, fotograf, OSVČ

fotograf Jan Liška foto

Veroniku znám již z dob svých vysokoškolských studií a jsem si jistý, že hlasem pro ni nemůžeme chybovat. Je to především člověk, který je poctivý, slušný, je na něj spoleh a drží své slovo. Dále má Veronika skutečný zájem o každého člověka. To je vidět hlavně v jejím zápalu pro práci se seniory, kteří se dnes občas ocitají na okraji zájmu. V demokratické společnosti nás musí zastupovat právě politici, kteří hájí zájmy nejen těch silných a úspěšných, ale i lidí, jejichž hlas není tolik slyšet. Myslím, že nejen tyto vlastnosti předurčují Veroniku jako skvělou kandidátku do Poslanecké sněmovny PČR.

Volby 2017 - Veronika Čepelková - leták