Close

Podporují mě

Podpora

Mezi lidi, za kterými je v Týništi vidět výsledky jejich práce už teď, bezesporu patří Veronika Čepelková, která kandiduje za KDU-ČSL. V nedávné době jsme se sešly při vysazování stromu pro Olgu Havlovou a s tím spojené výstavě, takže mohu potvrdit její zápal pro dobrou věc.

Akcí, které organizuje v Týništi a pro jeho obyvatele je spousta. Ať již jsou to různé besedy na zajímavá témata, jazykové kurzy pro seniory, akce pro pacienty s roztroušenou sklerózou, spojené se zeleně zářící týnišťskou věží, nebo třeba pouť do týnišťských lesů ke sv. Anně.

Portfolio těchto aktivit ukazuje Veroniku jako člověka s vyvinutým sociálním cítěním a zároveň velkým organizačním talentem. Takových lidí v místní samosprávě nebude nikdy dost, a proto – kdybych mohla volit v Týništi – můj hlas by jí určitě patřil.

Bc. Bohdana Pokorná, ředitelka Městské knihovny Týniště nad Orlicí

Tomáš Zdechovský foto

Obrovsky fandím Veronice Čepelkové, protože je to pro mě příkladem toho, jak se schopné a pracovité ženy mohou prosadit. Proto věřím, že opět uspěje se svou kandidátkou v komunálních volbách v Týništi. Prosím, jděte k volbám ji podpořit.

Mgr. et Mgr. Tomáš Zdechovský, poslanec Evropského parlamentu

Dr. Veroniku Čepelkovou jsem poznala především jako zastupitelku města v minulém volebním období a musím říct, že jsem ocenila její poctivý, odpovědný přístup k práci v zastupitelstvu i komisi města, k plnění úkolů daných volebním programem a hlavně k problematice pomáhat slabším a ohroženým.

Své motto „Solidarita s potřebnými, angažovanost pro dobrou věc“ plní beze zbytku.

Veronika Čepelková je vzdělaná, pracovitá a milá žena, navíc cílevědomá. Proto ji mohu podpořit.

Ing. Iva Kuběnová, členka finančního výboru a bývalá radní města Týniště nad Orlicí

Proč volit Veroniku Čepelkou? Člověk který neslibuje, ale koná a pracuje. Její píle, její oddanost a obětavost k práci se seniory by měla být příkladem pro celou naši společnost. I my jednou zestárneme a budeme potřebovat pomoc druhých.

Nevolím sliby, volím skutky, volím Veroniku Čepelkovou.

Josef Vašata, fotbalista a fotbalový rozhodčí