Close

Podporují mě

Podpora

? Podporují mě

Jan Rybář SJ, přednášející a autor knih:

Veronika Čepelková nic neslibuje, ona dává. Celé svoje mládí věnovala nám, seniorům, více než vlastním rodičům. Přál bych vám znát její plat… Vlastně – její plat je náš vděk! A její osobní život? Čistý, radostný, průzračný až na dno… v dnešním světě!!

Jana Sieberová, zakladatelka a vedoucí Domácího hospice Duha v Hořicích:

Veronika Čepelková rozpoznala v životě své vlastní povolání, věnuje se velmi aktivně seniorům, přináší jim radost a naději, uplatňuje jejich moudrost a dary, které přispívají ke zdravému růstu v celé společnosti. Hájí zájmy a požadavky starších občanů a pomáhá jim v jejich společenském uplatnění.

Založila v roce 2005 Diecézní centrum pro seniory v Hradci Králové a dnes je velmi dobře známá svou empatií a ochotou pomáhat seniorům v celém našem regionu. Spolupracuje se všemi občanskými iniciativami a snaží se o vytvoření optimálních podmínek pro život starší generace.

Podporuji proto její kandidaturu do krajských voleb za Koalici pro Královéhradecký kraj.

Jiří Chválek, majitel CK Avetour:

Vřele doporučuji kandidátku Veroniku Čepelkovou, které dávám jednoznačně svůj hlas a „mandát“.

Přes 20 let znám tuto skromnou ženu, která vyniká svoji zodpovědností a svědomitostí.

Její mimořádné sociální cítění se projevuje zejména mezi seniory, kterým zasvětila svoji práci a které pojímá spíš jako své životní poslání.

V krajské politice by byla jednoznačně přínosem.

Mgr. Ludmila Hovorková, redaktorka Zpravodaje seniorů:

Proč věřím Veronice

Znám ji už nějaký čas a vždycky mě fascinovalo, že jako mladá osoba zvolila za své povolání práci se seniory. Pravda, každý má své babičky a dědečky a hodně lidí na ně vzpomíná s láskou, zvláště, když se od nich dočkali předávání lásky a moudrosti života. Verča měla také to štěstí a možná i proto se rozhodla seniorům vracet vzájemně věnovaný čas a pracovat pro ně v Centru pro seniory královéhradeckého biskupství. Již řadu let sleduji její osobní a profesionální rozvoj. Neváhala si doplnit příslušné vysokoškolské vzdělání a píše odborné publikace. Seniory jsou velmi oblíbené zájezdy a tematické a relaxační pobyty, které pro ně organizuje, i další akce, například semináře se zajímavými hosty. Veronika umí zazpívat, používat humor i pořizovat pěkné snímky z cest.

Její zkušenosti a empatie by se rozhodně hodily i do krajské politiky. Proto budu Veroniku Čepelkovou volit!

Bc. et Bc. Nathaniel Filip de Aras, CLJ, zpěvák, učitel:

Veroniky Čepelkové si vážím jako charakterního a dobrého člověka, který více než pro sebe, pracuje pro druhé. Radost druhých, zejména seniorů a lidí v nouzi, dělá radost i jí. Její kandidaturu podporuji zejména proto, protože si myslím, že je velmi potřeba lidí, kteří používají srdce, mají k lidem blíž a znají je ,,z terénu“ a mnohých aktivit, které již pro lidi vykonali. Veronika Čepelková svými letitými aktivitami pro ostatní lidi již dokázala, že je ve svém okolí, v kraji, potřebná.