Close

Podporují mě

Podpora

Velice děkuji za podporu, kterou mi vyjádřili bývalá radní města Týniště Ing. Iva Kuběnová, diplomat PhDr. Ing. Lukáš Janeček, farmaceutická laborantka Kristýna Vašatová a středoškolský učitel Mgr. Miroslav Horký.

 

„Veronika se od svého mládí ráda věnuje seniorům a dalším aktivitám ve prospěch druhých. Je taky aktivní jako zastupitelka města Týniště. Vím, že často přemýšlí o tom, jaké aktivity uspořádat, a ty pak také následně umí zrealizovat. I pro další volební období má zajímavé náměty, jak zlepšit život v našem městě. Proto má můj hlas.“

Kristýna Vašatová, farmaceutická laborantka

 

Veronika je pro mě v komunálních volbách jasnou volbou. Nejen, že už několik let cílevědomě, ale zejména úspěšně bojuje za to, aby se všem generacím žilo v Týništi lépe, ale navíc je jasnou zárukou morální integrity, které je v politice tak málo. Veronika má za sebou úspěšné projekty a před sebou konstruktivní a nadějné plány pro lepší žití ve městě a jeho okolí! I proto dostane můj hlas.

Mgr. Miroslav Horký, středoškolský učitel

 

O doktorce Veronice Čepelkové vím, že už v minulých volebních obdobích pracovala velmi aktivně, poctivě a cílevědomě v Zastupitelstvu města i v sociální a zdravotní komisi jako její předsedkyně.

Svým sociálním cítěním, vzděláním, jazykovým vybavením a organizačním talentem je zárukou, že významně přispěje i v následujícím volebním období k naplnění vizí Koalice ODS a KDU-ČSL především v oblasti sociální.

Velmi si cením její práce se seniory, o které sama říká, že je to jejím posláním a darem.

Použiji její motto: „Nechci zůstat  pouze u slov, ale poctivou prací měnit svět kolem nás k lepšímu.“

Proto si Veronika Čepelková zaslouží mou podporu a doporučení.

Ing. Iva Kuběnová, členka finančního výboru a bývalá radní města Týniště nad Orlicí

 

U Veroniky máme jistotu, že pro co se rozhodne, za tím jde tak dlouho, než se jí to podaří. Je to radost, že se svůj elán rozhodla věnovat práci v komunální politice. Proto v podzimních volbách můžeme volit, dle mého názoru, nejaktivnější zastupitelku města Týniště nad Orlicí, kandidující na druhém místě kandidátky Koalice ODS a KDU-ČSL. Doktorce Čepelkové se již v uplynulých obdobích v zastupitelstvu podařilo mnohé vymyslet, ale hlavně prosadit pro zlepšení našich životů ve městě. Vím o ní, že má další dobré nápady, které stojí za to realizovat…

PhDr. Ing. Lukáš Janeček, diplomat