Close

Baví mne měnit svět kolem nás k lepšímu

Jmenuji se Veronika Čepelková,
vystudovala jsem Vyšší odbornou podnikatelskou školu, KTF Univerzity Karlovy v Praze a KU v Ružomberku.

Pracuji jako vedoucí v Centru pro seniory Královéhradecké diecéze, které jsem v roce 2005 založila. Pomáhám seniorům prožívat věk nejen aktivně, ale taky radostně a smysluplně. Pro seniory organizuji setkávání, vzdělávání, cestování a další aktivity. Pro ně a jejich vnoučata pořádám například společné prázdninové tábory. Spolu s nimi trávím svůj volný čas, protože tahle práce mě naplňuje. 

Od roku 2014 působím i jako zastupitelka města Týniště nad Orlicí, předsedkyně sociální a zdravotní komise města a na úrovni Královéhradeckého kraje jako členka komise pro seniory.

Baví mne měnit svět kolem nás k lepšímu, a to všude tam, kde se angažuji. Podařilo se mi například zavést a zorganizovat v našem městě akci Betlémské světlo, Strom pro Olgu Havlovou, mezigenerační literární soutěž a podílím se třeba také na Tříkrálové sbírce.

Mám ráda procházky týnišťskými lesy s rodinou a naší kolií. Krásy našeho města a okolí poznávám i na kole. 

A co chci v samosprávě našeho města v nejbližší době prosazovat?

* SENIOR TAXI: V Týništi chci prosadit taxi pro seniory a handicapové, aby cesta kamkoliv bude třeba, pro ně byla co nejjednodušší, nejrychlejší a nejlevnější.

* VYŘEŠENÍ ČEKÁNÍ U PŘEJEZDU: Vím, že mnohým obyvatelům našeho města ztěžuje život časté čekání na přejezdu u věže. Vyřešení tohoto problému chci co nejvíce urychlit.

* PODPORA AKTIVNÍCH LIDÍ: Naše město je městem kultury a sportu, proto dávám zelenou finanční podpoře kulturních, sportovních a ekologických aktivit.

PhDr. Veronika Čepelková,
dvojka na kandidátce za Koalici ODS a KDU-ČSL ve volbách do zastupitelstva města Týniště nad Orlicí konaných 23. a 24. září 2022